Čekám

25. ledna 2016 v 20:19 | Ellis Stones |  Téma týdne
Čekám na den kdy nebudu muset poslouchat jak každý úráží a odsuzuje někoho za to jak vypadá, co bere na sebe, jak upřednostňuje styl nebo za to že zrovna vyrůstal v chudobě a nemá na dobré věci, které by si přál. Že někdo odsuzuje lidi, za to co mají rádni nebo v to co věří.. Každý má něco do sebe a ne všichni jsou stejní.

Nejzajímavější, nebo spíše nejvtipnější je to, že odsuzují zrovna ti, kteří by nemohli kandidovat na miss krásy, nebo že nosí sami hadry, že vypadají jak z popelnice. Odsuzují poze ti, kteří nemají smysl žít a vybijí si to na ostatních.

Čekám na to, kdy si svět uvědomí jak celá lidská společnost žije ve lžích. Ve zprávách něco nakukaj a každý tomu hned věří, protože věc kterou daný prostý moderátor řekne je jen jeho samotný názor a jen proto že je to v televizi, kždý tomu uvěří.

Čekám až lidé přestanou věřit hloupostem, jen proto že to řekl někdo kdo je známí, ale je přes to mladý. Místo toho aby věřili prostému člověku, kterého sic nikdo nezná ale má životní a určité zkuštenosti, které si nikdo nedovede představit.

Čekám na to kdy lidé dostanou rozum a uvědomí si, že žít není jen tak živořit, ale dělat něco pro to aby mohli vzpomínat na krásné časy.. z dovolené, večírků a nebo na zážitky s přáteli..

Život není o tom ho žít, ale prožít. Je jen na nás, co pro to uděláme!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama