Dnešní děti

31. ledna 2016 v 10:00 | Ellis Stones |  Mé myšlenky a názory
Dneska sice nebudu psát zmé zkušenosti, ale spiše to, co vnímam kolem sebe.. v MHD, obchody, při procházce městem a tak pod.. Smozřejmě se toto nevztahuje na všechny děti, ale spíše na většinu dětí vychovavano dnešní dobou.

Potkáváte malé děti ve městě, v obchodech či autobuse s Iphonem 6 nebo jiným nadupaným smartphonem a vy sami jste rádi za to co máte. ..? Rodiče jim koupí do toto ten nejdraší tatif a pak si píšou ve skole při hodinách na fb a jinych soc. Sítích. Pod stromkem nebo k narozeninám dostanou počítač za 15 - 20 tísíců, celé dny sedí u pc, kašlou na školu a chytaj nervy při minecraftu a jiných her. Rodiče se jim nevěnují a ani je neumí vychovat a dovolí si i sprostě vyjadřovat ke starším a dospělím osobám a před rodiči si hrají na neviňátka, nebo naopak.. rodiče se jich div nebojí..

Potom se rodiče diví "Jak je to možné?..." a jsou kolikrát zadlužení kvůli splácení elektroniky, kterou si vzali na splátky, nebo půjčku kvůly tomu, aby mohli obdaroved své zlatíčka, aby měli vše co chtějí a neumějí jim říct NE

Na čí straně je chyba? A jaký máte na to názor vy? Budu ráda, když mi napíšete svůj názor! :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 31. ledna 2016 v 15:11 | Reagovat

No jo, dnešní děti ani nevědi co to je jít si hrát na hřiště :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama