Dnešní lidé

27. ledna 2016 v 10:21 | Ellis Stones |  Mé myšlenky a názory
V dnešní době nemůže být človek sám sebou.. nemůže projevet zalíbení ve svůj styl a ani nemůže říct nahlas svůj názor.
Jako samostatný jedinec nezapadající do kolektivu, by jsem vám chtěla říct o tom, co mne v životě dokáže rozhodit v dnešní době! Nahlas to říct nemohu, protože by se každý hned ohnal kolem sebe a začal by vičítat věci, které ani nejsou pravdivé.

To že patřím mezy ty, kteří to nemají moc v životě jednoduché, nezamená, že by mě mněl hned někdo odsuzovat, za to jak vypadám, co si na sebe oblékám, nebo co poslouchám za hudbu. Já jsem prostě taková, jak mi to finance dovolí a jsem sama sebou. Je to snad má vina? To je jako kdyb jsem někoho odsuzovala za to že nemá nohu nebo ruku, přitom si za to ten dotyčný sám nemůže, prostě to také nemá jednoduché. Jsou lidé co jsou na tom i hůře a dokáží se sami uživit a nestrácejí naději v tom se sebezdokonalit a dokázat to, že dokáží být lepšími lidmi, něž dnešní zdravý lidé...

Dnešní mladé holky 13-14.. fotí si nahé fotky na fb a napíší status - "Nejsem děvka, tak mne tak nesuď" .. vyspěj se už ve 13 letech s půlkou města a pak se akorát smějou ostatním, že jsou sami, že nikoho nikdy neměli. A jejich odpověď na váš názor? - "No a co? Aspoň někoho mám" A proč si normální slušný člověk někoho nemůže najít?.. Protože dnešní lidé jsou stejní, zatím co je málo lidí, kteří dokáží vést svůj život a neřídí se názorem druhých. Mají svou hlavu a dokáží ji v pořádku používat. Neodsuzují druhý jen pro to aby si získali známost, nebo přátele.. Těchto normálních lidí je málo ..

Nechci si tu hrát na paní chytrou, která na svůj věk toho v životě prožila víc jak dnešní lidé.. jen mne dost vykolejuje to co se v dnešní době děje.. 13ti leté holky vypadaj na 20.. mladý 15ti letý kluci si hrajou na těžký frajery, když jim mamka koupí Iphone a lidé nedokáží pochopit problémy druhých a místo toho aby to radši nechali plavat, tak odsuzují, jen pro to že mají v hlavách nasráno..

To co slyším od mladých děcek co pouští na starší lidi za kydy by jsem si nedovaloli říct ani teď a to jsem typ člověka co si jen tak něco líbit nenechá!

Mám seznam lidí, kterým by jsem nejraději nakopala kaďáky, Když jim řeknu.. "Jaký máš důvod?" .. Začnou mluvit z cesty a stejně si z vás budou dělat srandu.. takže pokud je někdo ve vašem okolí, kdo vás šikanuje, uráži nebo se do vás naráži.. prostěmu flákněte a doočí mu řekněte.. "To by jsi do mne neřekl/a co? Přiště si to rozmysli, nebo přijdu s něčím horším"
Výchovný poradce vám nepomůže, protože stačí když dotyčného potkáte na ulici a bude vám brát ještě vše za zlé a bude to ještě horší.. proto si tyhle věci vyřizuji sama, jo problém mít z toho můžu, ale aspoň ukážu tomu dotyčnému, že si se mnou nemá zahrávat a nezavřou mne kvůly jednomu "Punchy" do ksichtu.. samozřejmě mi neděklá problém udat důvod! ;)

-Nenechte sebou zametat a dejte na jevo svůj názor! ;)))
Co tímhle textem dokážu? ... Nic?! No a? Pokud tu je někdo ještě normální a zají ho to, proč by se mnou nesouhlasil, pokud tedy nepatří mazy ty, kteří ostatní jen odsuzují, aniž by je zanli!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 27. ledna 2016 v 10:40 | Reagovat

STRAŠNĚ MOC PROSÍM!  Dáš "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

2 Petra Petra | 27. ledna 2016 v 13:45 | Reagovat

Tyhle lidi mají malý sebevědomí a když snižujou sebevědomí druhejm tak jim to děla dobře. Těmhle lidem nic nepomůže jedině pohlavek nebo domluva rodičům i když dnešní děti neposlechnou ani je. Dbesni lidi jsou prostě svině!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama